Bedriftspresentasjon med Statkraft

Onsdag 26. august hadde energiforeningen bedriftspresentasjon med Statkraft. Dette er en aktuell bedrift for våre medlemmer siden det er Europas største leverandør av fornybar energi. Statkraft jobber med utviklingen av både vannkraft, vindkraft og solkraft på et globalt nivå. Noe som er nettopp det utdannelsen vår går ut på!

På dette arrangementet fikk deltagerne først informasjon om hva Statkraft driver med og hvilke jobbmuligheter man har i bedriften deretter kunne man mingle med andre studenter og prate med representantene fra Statkraft.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s